ID: 308542

PAŘÍŽ A VERSAILLES - prodloužený letecký víkend s průvodcem

Termín: 27.09. (Čt) - 30.09. (Ne) 2018

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 13 290 Kč

  • Romantic
Program

1. den
1. DEN: Odlet z Prahy/Vídně do Paříže dle letového řádu (za příplatek transfer z Brna). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Večer se projdeme čtvrtí Montmartre se slavnou bazilikou Sacré Coeur a neméně slavným kabaretem Moulin Rouge. Vychutnáme si uměleckou atmosféru na náměstíčku s malíři Place du Tertre i v labyrintu zdejších romantických uliček.
2. den
2. DEN: Po snídani navštívíme muzea Louvre se slavnou Monou Lisou nebo d'Orsay se sbírkami impresionistů. Po poledni si projdeme Forum des Halles, kde se rozkládala stará pařížská tržnice, ve čtvrti Beaubourg si prohlédneme moderní budovou Centre George Pompidou. Přes Ile de la Cité s katedrálou Notre Dame přejdeme do Latinské čtvrti, zavítáme do nádherné Lucemburské zahrady, prohlédneme si Panthéon, na náměstí Sorbony si budeme povídat o jedné z nejstarších evropských univerzit. Několika uličkami s řeckými restauracemi dojdeme zpět na ostrov Cité, odkud můžeme zakončit den projížďkou po řece Seině.
3. den
3. DEN: Po snídani pojedeme metrem do Versailles, do sídla francouzských králů. Prohlédneme si zámek s královským apartmá a slavnou zrcadlovou galerií. Projdeme se zahradami a parkem, jež jsou příkladem francouzské zahradní architektury, můžeme zajít i k dalším stavbám v zámeckém parku, k Malému a Velkému Trianonu. Po návratu do Paříže se zastavíme v Invalidovně, místě posledního Napoleonova odpočinku, a atmosféru velkoměsta si prožijeme při procházce podvečerní Champs Elysées, vystoupíme na Vítězný oblouk a vychutnáme si preciznost uspořádání staveb v nejbližším okolí. V podvečer zavítáme k Eiffelově věži a budeme mít možnosti si prohlédnout město z ptačí perspektivy. Zájemci si mohou připlatit návštěvu tradiční revue se strhující kankánovou podívanou a šampaňským v Moulin Rouge.
4. den
4. DEN: Ve volném dni si zájemci mohou prohlédnout to, co ještě z Paříže nezvládli navštívit v předcházejících dnech, nebo se mohou s průvodcem v muzeu firmy Fragonard seznámit s tajemstvím výroby parfémů a nakoupit něco z výrobků této firmy, zajet do moderní čtvrti La Défense a na náměstí Place des Vosges ve čtvrti Marais. Odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy/Vídně (transfer do Brna za příplatek). Podobný program s autobusovou dopravou najdete zde: PAŘÍŽ A VERSAILLES S NÁVŠTĚVOU REMEŠE (UNESCO)
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 2900,- Kč | transfer Brno-letiště-Brno (os/pobyt) - 800,- Kč | odbavené zavazadlo do 15 kg (ks/os/pobyt) - 1400,- Kč | revue Moulin Rouge (os/pobyt) - 3500,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 290,- Kč
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2018 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2017 6% do 31. 01. 2018 4% do 28. 02. 2018 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2017 8% do 31. 01. 2018 6% do 28. 02. 2018 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
Letecka doprava - cena zahrnuje
leteckou přepravu Vídeň–Paříž–Vídeň
transfery z/na letiště v Paříži
letištní taxy a palivový příplatek
3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
3× snídani
průvodcovské služby
Odlety
Praha
Prilety
Praha
27.09. (Čt) - 30.09. (Ne) 2018 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Č. zájezdu: EP0927; Doprava: Letecky_z_Vídně; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Vídeň
-13 290 Kč
Vybrat termín
Č. zájezdu: EP0927; Doprava: Letecky_z_Prahy; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-13 290 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměFrancie
MístoFrancie
HotelPAŘÍŽ A VERSAILLES - prodloužený letecký víkend s průvodcem
Č. zájezdu: EP0927; Doprava: Letecky_z_Prahy; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Termín27.09.2018 - 30.09.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Vytvářím objednávku...