ID: 604810

Florencie Letecky

Termín: 28.09. (Pá) - 02.10. (Út) 2018

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 15 980 Kč

Poloha
S prohlídkou Pisy a výletem do Sieny
Termín | 28. září – 2. října 2018
Cena | 15 980 Kč
Program
1. den
Sraz na letišti v Praze/Vídni (bude upřesněno), odlet do Florencie. Transfer z letiště k nádraží. Vzhledem k ideální poloze hotelu v chráněné památkové zóně uzavřené pro turistické autobusy přesun z nádraží do hotelu pěšky cca 20 min. Ubytování, večerní procházka historickým centrem Florencie od dómu Santa Maria del Fiore k Ponte Vecchio. Nocleh.
2. den
Dopoledne volno k individuální prohlídce světově proslulých uměleckých sbírek galerie Uffizi. Odpoledne prohlídka pamětihodností s průvodcem (interiéry individuálně): Piazza della Signoria s palácem Vecchio, chrámy Santa Croce, Santa Maria del Fiore, zvonice, baptisterium, kostel San Lorenzo s kaplí Medicejských. Volno, fakultativní večeře, nocleh.
3. den
Varianta 1: Celodenní volno ve Florencii s možností návštěvy muzeí a památek podle vlastního výběru, např. Galleria dell'Accademia (Michelangelův David, toskánské malířství 13.–16. století), muzeum Bargello (italské sochařství 14.–16. století, majolika 15.–18. století) a další.
4. den
Varianta 1: Celodenní volno ve Florencii s možností návštěvy muzeí a památek dle vlastního výběru, např. Galleria Palatina (staré evropské malířství, královské komnaty, toskánské malířství 18.– 20. století, sbírka stříbra, expozice oděvů, muzeum kočárů), Archeologické muzeum v Palazzo della Crocetta (etruské, řecko-římské a egyptské sbírky) a další, případně toulky po dalších památkách.
5. den
Dopoledne volno, možnost výstupu na Brunelleschiho kopuli dómu a na Giottovu zvonici. Kolem poledne přesun pěšky k nádraží, odtud transfer na letiště, odlet do Prahy/Vídně.
Odjezdy
Praha
Vídeň
Cena zahrnuje
Zpáteční letenku Praha/Vídeň–Florencie, kabinové zavazadlo do 10 kg, transfer z letiště do centra k nádraží a zpět, 4 noclehy v hotelu s kontinentální snídaní ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím v centru Florencie, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, pobytové taxy, vstupné, obědy, večeře, bus do Sieny a vlak do Pisy, transfer z Brna na letiště a zpět (lze objednat v CK), příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg: 1300 Kč.
28.09. (Pá) - 02.10. (Út) 2018 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-15 980 Kč
Vybrat termín
Cena za osobu
Snídaně
Letecky/Vídeň
-15 980 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoFlorencie
HotelFlorencie Letecky
Cena za osobu
Termín28.09.2018 - 02.10.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Vytvářím objednávku...