ID: 664782

Termín: 27.08. (Út) - 31.08. (So) 2019

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 17 990 Kč

Program

1. den
Odpoledne odlet z Prahy do Porta, po příletu transfer do hotelu a ubytování.
2. den
Porto – cesta vyhlídkovým busem za památkami i výhledy: katedrála Sé z 12. stol., věž Torre dos Clerigos, moderní budova Casa Música, Fundaçao de Serralves, krásný veřejný park s muzeem moderního umění, Castelo do Queijo, pláže Matosinhos, Palacio de Cristal, výtahem nebo pěšky do rybářské čtvrti Ribeira (UNESCO), Palácio de Bolsa, výhledy na slavný most Ponte Dom Luis I., fakultativně cesta lodí pod 6 mosty až k ústí do moře, nábřeží čtvrti Villa Nova de Gaia s rybářskými loďkami, místní delikatesy ve stylové tržnici, možnost lanovky s pohledy na Monsteiro da Serra do Pilar a na město, exkurze na výrobu proslulých vín porto s ochutnávkou, večerní nábřeží.
3. den
Fakultativní celodenní výlet v okolí řeky Douro (UNESCO) busem a lodí s obědem, z centra PORTA busem a dále cesta kouzelnou krajinou po řece Douro do města Amarante, historické městečko nad řekou Douro s jedinečnou bazilikou sv. Gonçalo, místní trh, centrum vinařské oblasti. Provesende, historická vesnička, malebnou krajinou s výhledy na neuvěřitelně strmé svahy porostlé vinicemi a vinařskými usedlostmi. Pinhão, stylové nádraží s azulejos, oběd místní kuchyně, projížďka lodí (50 min.), exkurze na vinařství s ochutnávkou, přejezd do Regua večer návrat autobusem do Porta podél řeky Douru, možnost procházky večerním Portem.
4. den
Volno v Portu k procházkám, posezením či návštěvě muzeí. Fakultativně celodenní výlet místním autobusem vinicemi do vnitrozemí regionu Minho známého nejen víny Vinho Verde, exkurze na vinařství s ochutnávkou. Dále do Guimarães, město považované za kolébku portugalského národa, vévodský palác, hrad Castelo de Saõ Miguel, kostel Nossa Senhora da Oliveira s olivovníkem ze 14. stol. Na závěr výletu návštěva jednoho z nejstarších portugalských měst Braga, arcibiskupské sídlo, katedrála sv. Barbory, podle času i barokní klenot Bom Jesus do Monte, poutní místo zasazené do zeleně nad městem, historická lanovka podél křížové cesty, procházky v rozsáhlém parku. Večer návrat do Porta. Večerní město a fakult. večeře.
5. den
Porto: klášter sv. Františka, možnost projížďky vyhlídkovou historickou tramvají, transfer na letiště a odlet do Prahy, přílet odpoledne.
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 2900,- Kč | fakultativní výlet lodí po řece Duero 3. den (os/pobyt) min. 12 os. - 2870,- Kč | fakultativní výlet místním autobusem 4. den (os/pobyt) - 1700,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 290,- Kč | fakultativní večeře (objednávka a platba až na místě) cca 25 € za večeři | Cena nezahrnuje náklady na veřejnou dopravu, vyhlídkový bus, lodě, lanovky, příp. pobyt. taxu a vstupné - cca 90 €/os.
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2019 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2018 6% do 31. 01. 2019 4% do 28. 02. 2019 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2018 8% do 31. 01. 2019 6% do 28. 02. 2019 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
Letecka doprava - cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha–Porto–Praha vč. tax
transfery letiště–hotel–letiště
4× ubytování se snídaněmi ve 3* hotelu
4× snídani
průvodcovské služby
Odlety
Praha
Prilety
Praha
27.08. (Út) - 31.08. (So) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Č. zájezdu: POR0827; Doprava: Letecky_z_Prahy; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Snídaně
Letecky/Praha
-17 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoPortugalsko
HotelPORTO - PAMÁTKY A VÍNO
Č. zájezdu: POR0827; Doprava: Letecky_z_Prahy; lůžko dospělý; Cena - osoba ve 2-lůžkovém pokoji
Termín27.08.2019 - 31.08.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Vytvářím objednávku...