cestovka mille

O NÁS

 

 

Cestovní agentura MILLENIUM ZLÍN CZ, a. s. nabízí tisíce zájezdů do všech koutů světa.

Zastupuje přes 200 renomovaných a pojištěných CK působících na českém, slovenském, německém a rakouském trhu (CK Neckermann, Thomas Cook, Čedok, Blue Style, Exim tours, Eso travel, Alexandria, Fischer..).

… dovolená na míru podle Vašich požadavků a přání …

Letecké nebo autokarové zájezdy pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, skupiny a také speciální seniorské pobyty. Tuzemské či zahraniční pobyty za kulturou, exotikou nebo relaxem. Jednodenní, ale také vícedenní zájezdy do zabavních parků, lázní, a wellness resortů. Zprostředkujeme Vám letenky, ubytování, ale i zájezdy na míru jako jsou například okružní plavby, golfová turistika, svatby v zahranicí, jazykové pobyty a další.

Nabízíme svým klientům také široké spektrum doplňkových služeb. Mezi ně patří pojištění, parkování na letištích v České republice a Slovensku, vízový servis, rezervace trajektů, dárkové poukazy, lety balonem a zajištění vstupenek na různé sportovní a kulturní akce. 

Náš individuální přístup, rychlé jednání a mnohaleté znalosti cestovního ruchu jsou ideální kombinací pro zajištění Vaší vysněné dovolené.

Pro více informací o naší nabídce se neváhejte obrátit na naši cestovní agenturu 
MILLENIUM ZLÍN CZ, a. s.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Eva Hanáková

Vytvářím objednávku...